MetaMask Card

MetaMask Card — платіжна картка мережі Mastercard. Перед оформленням порівняйте зберігання, комісії, винагороди й доступність.

Загальне

Бренд / програма
MetaMask Card
Тип картки
Virtual Card
Wallet
Non-custodial
Платіжна мережа
Available regions
eu, Global, latam, USA
Підтримувані блокчейни
$15,000/day Standard; $30,000/day Metal
Тарифи та рівні
Virtual, Metal

Комісії та винагороди

Вітальний бонус
None
Комісія за випуск
$0 Virtual; $199/year Metal
Умова
None
Cashback
1% Virtual; 3% Metal
FX fee
1% cross-border Virtual; 0% Metal*
APR / Дохідність
Yes

Доступ і ліміти

Потрібен KYC
Yes
Мобільна оплата
Yes
Банківський переказ
No
Ліміт зняття в банкоматі
$1,000/day Standard; $5,000/day Metal
Daily spending limit
$15,000/day Standard; $30,000/day Metal

Переваги

Чому MetaMask Card може бути вдалим вибором.

  • Кошти залишаються під власним контролем (self-custodial) до моменту проведення транзакції.
  • Безкоштовна Virtual Card без щорічної абонплати.
  • 1% mUSD кешбек на відповідні покупки Virtual Card.
  • Підтримка кількох блокчейнів, включаючи Linea, Base, Solana і Monad.
  • Підтримує основні стейблкоїни, а також wETH і регіональні стейблкоїни.
  • Підтримка Apple Pay і Google Pay.
  • Індивідуальні ліміти витрат і пріоритети активів.
  • Немає потреби вручну переводити крипто в фіат перед кожною покупкою.
  • Високий щоденний ліміт покупок до $15,000 на рівні Virtual.

Недоліки

Що варто врахувати перед оформленням.

  • Нові реєстрації наразі призупинено у США та Великій Британії.
  • Замовлення Metal Card тимчасово призупинено.
  • Підтримувані активи залежать від блокчейну та юрисдикції.
  • Витрати не-стейблкоїнів, наприклад wETH, супроводжуються додатковою комісією.
  • За кожну транзакцію застосовується невелика комісія за газ у мережі.
  • Зняття готівки з Virtual Card у банкоматах супроводжується комісією 2% там, де це підтримується.
  • Потрібні KYC та підтвердження місця проживання.
  • Витрачання криптовалюти може призвести до оподатковуваної реалізації залежно від місцевих податкових правил.

Про картку MetaMask Card

MetaMask Card — це криптовалютна дебетова картка з самостійним зберіганням активів (self-custodial), яка дозволяє користувачам витрачати активи безпосередньо зі свого гаманця MetaMask у будь-якому місці, де приймають Mastercard. Замість переведення криптовалюти на окремий кастодіальний баланс картки користувачі обирають, до яких токенів картка матиме доступ, та встановлюють ліміт витрат. Коштi залишаються у їхньому акаунті MetaMask до моменту проведення платежу.

Під час оплати необхідна криптовалюта автоматично конвертується у фіат для розрахунку транзакції. Картка наразі працює з Linea, Solana, Base і Monad та підтримує активи, зокрема mUSD, USDC, USDT, wETH, EURe і GBPe, залежно від мережі.

MetaMask Card пропонується у партнерстві з Crypto Life та Mastercard. Вона доступна як безкоштовна Virtual картка, а для вибраних користувачів також запроваджено преміальний тариф Metal.

Передісторія

MetaMask вперше презентувала свою ініціативу з криптокарт у 2024 році як спосіб безпосереднього підключення свого гаманця з самостійним зберіганням до традиційної платіжної інфраструктури. Продукт розроблявся у співпраці з Mastercard і Crypto Life, а технологія Baanx також була залучена до інфраструктури картки.

MetaMask значно розширила картку впродовж 2025 і 2026 років, додавши нові ринки, мережі, підтримувані активи та винагороди. У лютому 2026 року компанія оголосила про загальну доступність MetaMask Card по всіх Сполучених Штатах після попереднього пілота та представила преміальний тариф Metal.

Продукт спроєктовано навколо тієї самої моделі самостійного зберігання, що й гаманець MetaMask. Користувачі зберігають контроль над своїми токенами до моменту оплати, замість того щоб депозитувати кошти на централізовану біржу або у провайдера передплачених карток.

Умови та комісії

Virtual MetaMask Card безкоштовна, без річної абонплати. Тариф Metal коштує $199 на рік, хоча нові замовлення Metal Card наразі призупинено.

Комісії залежать від типу активу, що витрачається:

  • підтримувані стейблкоїни, деноміновані відповідно для власника картки або продавця, можна витрачати без комісії за токен;

  • деякі стейблкоїн-транзакції мають комісію в 0.5%;

  • припустимі DeFi або токени з доходністю безкоштовні до $1,200 щомісячних витрат, після чого застосовується комісія 0.5%;

  • інші криптовалюти, такі як wETH, підлягають комісії 0.875%.

Кожна транзакція карткою також вимагає невеликої оплати за газ у блокчейні, яку MetaMask вказує зазвичай приблизно на рівні $0.01, хоча мережеві умови можуть змінити фактичну суму.

Користувачам Virtual Card стягується 2% комісія за зняття в ATM там, де зняття готівки в банкоматах підтримується. Користувачі Metal отримують до $1,200 на місяць безкомісійних зняттів у банкоматах, після чого застосовується 2% комісія. Оператори банкоматів можуть накладати окремі збори.

Стандартна Virtual Card має максимальний ліміт покупок $10,000 за транзакцію та $15,000 за день. Її ліміт для банкоматів становить $1,000 за транзакцію і за день. Ліміти Metal вказані до $20,000 за транзакцію та $30,000 за день для покупок, хоча MetaMask зазначає, що деякі підвищені ліміти Metal впроваджуються поступово.

Ключові особливості

Головна особливість MetaMask Card — можливість витрачати кошти за моделлю самостійного зберігання. Користувачам не потрібно попередньо поповнювати окремий рахунок картки. Натомість вони надають картці дозвіл на доступ до конкретних токенів у своєму гаманці MetaMask та можуть у будь-який момент встановлювати або відкликати ліміти витрат.

Користувачі також можуть визначити пріоритет витрат між кількома ввімкненими активами. Якщо в першому токені недостатньо коштів для покупки, картка може перейти до наступного ввімкненого активу в порядку пріоритету.

Картка наразі підтримує:

  • Linea: mUSD, USDC, USDT, wETH, EURe і GBPe;

  • Solana: USDC і USDT;

  • Base: USDC і USDT;

  • Monad: USDC.

Наявність мережі може варіюватися залежно від юрисдикції. Наприклад, MetaMask наразі застосовує додаткові мережеві обмеження до власників карток у New York і Texas.

Virtual Card пропонує 1% кешбек у mUSD на кваліфіковані покупки. Тариф Metal пропонує 3% у mUSD на перші $10,000 витрат щороку, після чого повертається 1%. Metal також включає додаткові переваги для подорожей і способу життя.

MetaMask Card підтримує Apple Pay і Google Pay, дозволяючи використовувати Virtual Card для безконтактних покупок без очікування фізичної картки.

Критерії доступності

MetaMask Card доступна лише мешканцям підтримуваних юрисдикцій і вимагає верифікації особи та місця проживання.

Поточний перелік юрисдикцій включає низку країн Європи та Латинської Америки, а також Канаду та кілька інших ринків, зокрема Аргентину, Австрію, Бельгію, Бразилію, Канаду, Колумбію, Францію, Німеччину, Італію, Мексику, Польщу, Португалію, Іспанію, Швейцарію і Уругвай.

Наразі реєстрації нових користувачів у Сполучених Штатах і Сполученому Королівстві призупинені. Існуючі власники карток у цих ринках не торкаються змін і можуть продовжувати користуватися своїми картками. MetaMask не оголосила дату повторного відкриття реєстрацій.

Користувачі також повинні пройти необхідний процес верифікації перед активацією картки. Сам гаманець MetaMask залишається доступним значно ширше, ніж картка, тому наявність акаунту MetaMask не робить користувача автоматично придатним для MetaMask Card.

Як отримати картку

  1. Відкрийте MetaMask Mobile або MetaMask Portfolio і перейдіть до розділу Card.

  2. Розпочніть заявку на MetaMask Card і пройдіть необхідну верифікацію особи та місця проживання.

  3. Виберіть одну з підтримуваних мереж, наприклад Linea, Base, Solana або Monad.

  4. Поповніть свій акаунт MetaMask підтримуваним токеном.

  5. Увімкніть цей токен для витрат карткою та встановіть ліміт витрат.

  6. Обирайте улюблений актив для витрат або встановіть пріоритет між кількома токенами.

  7. Активуйте Virtual Card і додайте її до Apple Pay або Google Pay для онлайн- або безконтактних покупок.

Користувачі у Сполучених Штатах і Сполученому Королівстві наразі не можуть завершити нову реєстрацію картки, оскільки реєстрації в цих ринках тимчасово призупинені. Замовлення Metal Card також тимчасово недоступні.

Оцінки та коментарі

Коментарі спільні для всіх мовних версій і показуються мовою автора.

Залишити відгук

Відгуки публікуються після модерації.

Ваша оцінка

Коментарів ще немає

Поділіться першим корисним досвідом використання картки.

Поширені запитання

Короткі відповіді на часті запитання про MetaMask Card.

Залишилося запитання?
Is MetaMask Card self-custodial?

Так. Ви зберігаєте свої активи у своєму гаманці MetaMask, доки не здійсните платіж. Ви обираєте, до яких токенів картка має доступ, і визначаєте суму, яку їй дозволено витрачати. MetaMask Card не може перевищити встановлений вами ліміт витрат.

Does MetaMask Card offer cashback?

Так. Безкоштовна Virtual Card наразі пропонує 1% кешбеку в mUSD на кваліфіковані покупки. Metal Card пропонує 3% mUSD назад на перші $10,000 витрат щороку і 1% після цього, хоча нові замовлення Metal Card наразі призупинені.

Which cryptocurrencies can I spend with MetaMask Card?

Підтримка активів залежить від мережі. Linea підтримує mUSD, USDC, USDT, wETH, EURe та GBPe; Solana підтримує USDC і USDT; Base підтримує USDC і USDT; а Monad наразі підтримує USDC.